CMK Restorasyon

Architecture

CMK Restorasyon

CMK Restorasyon faaliyet çerçevesini yenileme ve güncel ihtiyaçlara göre dizayn etme temelinde oluşturmuştur. Bu çerçevede üç ana kolda çalışmalarını sürdürür. Ana faaliyet alanını restorasyon oluştururken, büyük yapı ve komplekslerin tadilatı ve yeniden düzenlemesi projelerini de üstlenir.

Kimi yapı kompleksleri, yeni bölüm inşası, bazı değerli bölümlerin restorasyonu gibi bir dizi operasyonu birlikte yürütmeyi gerektirir. Böyle durumlarda CMK yeni bina inşaatından restorasyona tüm süreci planlayıp, projelendirir ve bu doğrultudaki özenli ve dakik bir uygulama süreci sonunda işi başarıyla teslim eder.

Türkiye'nin ilk başbakanlık binasını da restore eden CMK Restorasyon’un portföyünde birçok başarılı restorasyon ve inşaat projesi bulunmaktadır. Üniversite kütüphanesi ve kamu kuruluşları için modern, fonksiyonel ve son inşaat teknolojileriyle hayata geçirmiş projeleriyle; ve inşaat ile restorasyonu bir arada içeren uzmanlığıyla CMK Restorasyon, sektörde sağlam bir yer edinmeyi hedeflemektedir.

Yukarı Dön