Hakkımızda

Architecture

Hakkımızda

Cmk Grup’un ana faaliyet alanını, tarihi ve tescilli binalar ile taşınmaz kültür varlıklarının restorasyon çalışmaları ve üstyapı inşaat, yapım projeleri oluşturur.

Bugünü ve Yarını Daha Yaşanır Kılmak

Teknik birikimimizle, uzman işgücümüzle ve kalite odaklı vizyonumuzla, güncel üstyapı projeleri üretirken; kullanıcıların beklentilerini rehber ediniriz. Çalışmalarımızda; fonksiyonel, sağlam, mimari ve inşaat kriterlerine uygun, standartların üzerine çıkan yapılar oluşturmaya odaklanırız. Projenin amaç ve konsepti yanında, inşaat disiplininin bilimsel parametreleri ışığında, çevreye uyumlu, insan odaklı yaşam ve çalışma alanları üretiriz.

Dünden Geleceğe Köprü

Taşınmaz kültür varlıkları birer tarihi eser olmanın ötesinde, küresel anlamda dünya mirası konumundadırlar. Bu yapılar aynı zamanda coğrafyamızın dünden geleceğe uzanan birikimini barındıran, ülke kültürümüzün genetik kodları niteliğini taşırlar. Bu anlamda doğru uzmanlıkla ve özenle restore edilen yapıların geçmişten geleceğe köprü görevi gördüğüne inanarak hareket ediyoruz.

Misyon

Güncel ihtiyaçlar doğrultusunda, kullanışlı, estetik ve sağlam inşaat projeleri; ve aslına uygun, dayanıklı restorasyon uygulamaları ile ülkemize artı değer kazandırmak.

Vizyon:

CMK Group iş yaşamındaki deneyim ve birikimi, ülke ekonomisinin hizmetine sunabileceği farklı sektörlerden iş fikirlerini, bir şemsiye altında hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Yukarı Dön